Navigácia
Yu-gi-oh! Anime a Manga
· Yu-gi-oh!
· Yu-gi-oh! GX
· Yu-gi-oh! 5D's
· Yu-gi-oh! ZEXAL
· Yu-gi-oh! ARC V
· Yu-Gi-Oh! VRAINS
· Yu-gi-oh! Filmy
Yu-gi-oh! kartová hra
· Úvod a Pravidlá
· Produkty
· Varianty a Formáty hry
· Obchody
Pravidlá
· I. Priprava na Duel
· II. Pomôcky v hre
· III. Hracie karty
· IV. Herné Fázy
· V. Ďalšie pravidlá
Články a tipy
· Úvod do Archetypes
· Rozbor balíčkov
Turnaje
· Turnaje na Slovensku
· Banlist
· Zoznam Komunít
· Rarity kariet
· Falošné karty
· Miss print
· Slovník pojmov
· Penalizácia hráčov
Anketa
V akom meste by ste radi privítali viac turnajov a stretnutí?

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Draft cards: Synchro in clouds
kony_ dňa 09/09/2014 20:19
Draft Cards

 

 

Draft cards: 
Synchro in Clouds

 

 

V najnovšom booster balíku Duelist Aliance sa samozrejme objavil nový archetyp Yan Zing, ktorého kľúčové monštrá budú Synchro prevedenia. Okrem nich sa v booster objavili aj dve veľmi užitočné a všestranné monštrá Samsara, Dragon of Rebirth a Cloudcastle.

Samsara, Dragon of Rebirth je Synchro monster DARK Dragon-type level 5. Pre jeho zvolanie nepotrebujete žiadne extra podmienky a stačí obyčajné Tuner monštrum s akýmkoľvek Synchro materiálom. Ako už vieme z iných Synchro monštier level 5, tak aj toto monštrum disponuje celkom všeobecným a určite dobre využiteľným efektom. Na svojom obrázku nám ponúka pohlaď na draka, ktorý nesie na hrudi znak veľmi obľúbenej karty Monster Reborn, čím poukazuje už na samotný efekt tejto karty. Ak je toto monštrum poslané do hrobu práve súperovým efektom, môžete špeciálne privolať ktorékoľvek monštrum z oboch hrobov na vašu stranu. Takže nie to pochýb, že práve toto monštrum nahradí už celkom dlho zakázanú kartu Monster Reborn. Samotný názov karty Samsara dokonca v hinduizme znamená cyklus obnovy. Menšou nevýhodou je že nemá až taký vysoký útok, no s obranou 2600DEF určite vytvorí aspoň akú takú obranu a prekážku pre súpera. Pre spätné privolanie táto karta výborne pracuje v kombinácii s Queen Dragun Djinn, no ešte lepšie s kartou Lightpulsar Dragon, s ktorým môžete spätne Privolať Samsaru na plochu a vymieňať tak tieto dve karty z hrobu. Po privolaní Samsari v útočnej pozícii môžete použiť Creature Swap, čím otvoríte súperove pole a okrem útoku, môžete po zničení Samsari zvolať monštrum a zaútočiť znova. Samozrejme sa toto monštrum najľahšie zvoláva monštrom Junk Synchron, ale taktiež v kombinácii s Debris Dragon a monštrom level 1.

Cloudcastle je Synchro monštrum WIND Machine-type level 9. V prvom rade tvorí táto karta counterpart teda protipól ku karte Gianticastle. Podobne ako Samsara môže byť privolaný bez väčších požiadavok Tuner mošntrom a inými Non-tuner monštrami. Ak je toto monštrum privolané Synchro privolaním, môžete privolať jedno monštrum levelu 9 vo vašom hrobe. Samozrejme je tento efekt vytvorený hlavne pre kombináciu s Gianticastle, no okrem tejeto karty môžete priovlať rôzne iné monštrá ako napríklad Steelswarm Longhorn, či Mist Wurm. To že privoláte ďalšie monštrum s rovnakým levelom vám dáva veľkú príležitosť pre zvolanie XYZ monštra Ranku 9, čo môže súperovi veľmi uškodiť, taktiež s kombináciou s kartou Black and White Wave. Aj Jeho druhý efekt je veľmi zaujímavý. Ten totiž nedovoľuje monštrám level 8 a menej útočiť v kole, v ktorom boli privolané. Samozrejme to nemá žiadne vplyv a XYZ monštrá, no proti Chaos balíkom, či starším archetypom je táto karta veľmi nápomocná. 

 

 

 

Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Karta Dňa
Photo
Article
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 320
· Najnovší člen: RaGe
Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

24/02/2019 22:01
Sú plánované nejaké turnaje na východnom Slovensku ?

23/09/2018 19:29
https://discord.gg
/9jezGXg Spravim server

23/09/2018 19:13
Haha, tiez som ho videla ^^ Bola som tam dneska.

23/09/2018 03:17
... mimo BA máme tiež pár predajcov ale upadlo to trochu aj na tom že Brloh prestal predávať. Robím aktuálne všetko čo sa tá aby som to pozdvihol. Btw. dnes na CSku bol najelpší malý Yugi.

23/09/2018 03:15
Yani čo sa týka predaju na Comics Salóne tak tam je to preto že sme tam prestali robiť turnaje (nebol veľký záujem lebo sa ľuďom nechcelo platiť vstup kvôli turnaju). V BA je na to dobrý Funtastic...

Table 'ygo.DB_EMAIL_VERIFY' doesn't exist